Прем’єр Чорногорії звинуватив проросійську опозицію у спробі його вбивства

Четвер, 10 листопада 2016, 13:39

Прем’єр-міністр Чорногорії Міло Джуканович звинуватив проросійську опозицію у безпосередній причетності до сценарію силової зміни влади в країні і його вбивства у день виборів.

Про це він заявив в ефірі каналу Pink M, передає видання Balkan Insight.

"Я розглядаю їхню діяльність як участь у підготовці мого вбивства і спробі відібрати у Чорногорії незалежність" - сказав Джуканович.

Прем’єр Чорногорії також закликав Росію пояснити роль її громадян під час подій 16 жовтня, заявивши, що очікує відповідь Москви на наступному етапі розслідування у Чорногорії.

"Якщо ми хочемо вірити у те, що російська держава не має нічого спільного з цим, тоді вона повинна сказати, хто ці люди і які їх імена" - зазначив Джуканович.

Як повідомлялося, прокурор Чорногорії прокурор Мілівоє Катніч заявив, що "російські націоналісти" планували вбити прем'єр-міністра країни Міло Джукановича, щоб привести до влади опозиційну партію.

Кремль категорично відкинув можливість причетності Москви до спроб організації будь-яких протиправних дій в Чорногорії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.