У Варшаві проведуть перевірку через спалення українського прапора

Понеділок, 14 листопада 2016, 13:54

Прокуратура Варшави оцінить, чи було спалення українського прапора на марші націоналістів у День незалежності Польщі 11 листопада порушенням закону.

Про це повідомляє радіо RMF 24.

"Ми проводимо перевірки на основі повідомлень ЗМІ і запису, розміщеного в інтернеті. Ми визначаємо, де конкретно міг статися цей інцидент. Після того як буде зібрано первинний матеріал, його передадуть до прокуратури з метою оцінки" - сказав речник комендатури столичної поліції Маріуш Мрозек.

Нагадаємо, у Польщі на марші націоналістів з нагоди 98-ї річниці незалежності країни невідомі спалили український прапор.

Представники канцелярії президента Польщі і уряду РП заявили, що відповідальність за спалення українського прапора під час "Маршу Незалежності" минулої п'ятниці у Варшаві повинні нести його організатори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?