У Туреччині заарештували 13 військовослужбовців за зв'язки з Гюленом

Четвер, 17 листопада 2016, 12:53

У Туреччині 13 військовослужбовців були арештовані вранці 17 листопада в рамках розслідування діяльності організації Фетхулла Гюлена (FETO), опозиційного проповідника, якого турецька влада звинувачує в організації спроби перевороту у липні 2016-го року.

Про це повідомляє Anadolu.

Прокуратурою Ізміра був виданий ордер на арешт 62 військовослужбовців, у тому числі армійських офіцерів, зі звинуваченнями у "шпигунстві" та "членстві у терористичній організації".

Повідомляється, що в рамках операції, в Ізмірі було заарештовано 13 із 62 військовослужбовців.

Нагадаємо, кілька військовослужбовців турецької армії, які проходять службу на базі НАТО в німецькому місті Рамштайн, попросили політичного притулку у ФРН.

Причиною подачі прохань військовослужбовці назвали політичну ситуацію в Туреччині, де після спроби перевороту 15 липня прокотилася хвиля арештів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.