У Туреччині за дві доби арештували 111 осіб, ще 180 затримані за причетність до перевороту

П'ятниця, 18 листопада 2016, 09:33

У Туреччині за останні 48 годин арештували принаймні 111 осіб, ще 180 затримані за підозрою у причетності до липневої спроби перевороту.

Про це повідомляє Turkish Minute.

Поліція провела операції щонайменше в 11 провінціях по всій Туреччині.

Серед більшості заарештованих - цивільні особи.

Повідомляється, що за останню добу були заарештовані також цивільні службовці, офіцери поліції, співробітники суду та адвокати.

Раніше повідомлялося, що понад 20 тис. осіб були звільнені із Збройних сил Туреччини за підозрою у причетності до терористичної організації Фетхуллаха Гюлена (FETO) після невдалої спроби перевороту.

Нагадаємо, в Туреччині за підозрою у зв'язках з організацією проповідника Фетхуллаха Гюлена заарештовано вже близько 35 тис. осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".