У Стамбулі арештували 73 освітян за зв'язки з Гюленом

П'ятниця, 18 листопада 2016, 11:09

В Туреччині поліція заарештувала 73 освітян Стамбульського технічного університету Yildiz в рамках розслідування діяльності організації Фетхулла Гюлена (FETO), опозиційного проповідника, якого турецька влада звинувачує в організації спроби перевороту у липні 2016-го року.

Про це повідомляє агентство Anadolu з посиланням на джерело, яке знайоме з розслідуванням.

Загалом, у Стамбулі прокуратурою було видано 103 ордера на арешт підозрюваних, які використовували мобільний додаток ByLock.

На думку прокуратури, додаток був головним засобом комунікації серед членів руху Гюлена.

Повідомляється, що мобільний додаток, який був зламаний турецькими органами безпеки перед спробою невдалого перевороту, допоміг визначити десятки тисяч членів FETO.

Нагадаємо, у Туреччині за останні 48 годин арештували принаймні 111 осіб, ще 180 затримані за підозрою у причетності до липневої спроби перевороту.

Нагадаємо, в Туреччині за підозрою у зв'язках з організацією проповідника Фетхуллаха Гюлена заарештовано вже близько 35 тис. осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.