Проросійського Додона офіційно оголосили переможцем виборів у Молдові

П'ятниця, 18 листопада 2016, 17:08

Центральна виборча комісія Молдови оголосила офіційні результати президентських виборів, проголосивши таким чином переможцем проросійського кандидат Ігора Додона.

Про це повідомляє Publica.

"Кандидат в президент Молдови Ігор Додон переміг на виборах і став, таким чином, третім главою держави, який був обраний на прямих президентських виборах", – йдеться у повідомленні видання.

За офіційними даними ЦВК Молдови, Ігор Додон набрав 52,18%, тобто 834 081 голосів.

Його опонент, кандидат партії "Дія і солідарність" Майя Санду набрала 47,64%, тобто 766 593 голосів.

Участь у голосуванні загалом взяли 1 614 023 виборців.

Нагадаємо, 13 листопада у Молдові відбувся другий тур президентських виборів. За результатами підрахунку всіх голосів на виборах президента Молдови перемогу здобув лідер Соціалістичної партії Ігор Додон.

Відзначимо, що основний конкурент Додона, лідер партії "Дія і солідарність" Майя Санду заявила, що збирає підписи під онлайн-петицією про оголошення результатів виборів президента Молдови недійсними.

Варто також додати, що новообраний президент Молдови Ігор Додон розкритикував асоціацію Молдови з ЄС і виступив за партнерство з Росією.

Детальніше про результати останніх президентських виборів у Молдові читайте в статті на ЄвроПравді "Перемога з присмаком розколу: що чекає на Молдову з проросійським президентом".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.