У Німеччині збільшилася кількість депортованих мігрантів

П'ятниця, 18 листопада 2016, 20:23

У Німеччині помітно збільшилася кількість біженців, яких влада депортує з країни.

Про це з посиланням на дані міністерства внутрішніх справ Німеччини повідомляє Deutsche Welle.

За даними МВС Німеччини, від початку року з країни були депортовані 21 789 осіб, яким не підтвердили статус біженця.

Видання відзначає, що до цієї кількості депортацій не включені випадки примусового видворення з країни нелегальних мігрантів або тих біженців, які подали прохання про надання статусу біженця в інших країнах Євросоюзу.

Таким чином, кількість депортацій з країни за перші десять місяців поточного року перевищила аналогічний показник за весь 2015 рік, адже протягом минулого року з Німеччини були вислані 20 888 осіб.

Максимальна кількість мігрантів вислані з федеральної землі Північний Рейн - Вестфалія (4200 осіб), на другому місці знаходиться Баден-Вюртемберг (3099 осіб), на третьому - Баварія (2892 людини). Найменше депортацій в Бремені (71 чоловік) і федеральній землі Саар (191 особа).

Повідомляється також про те, що 17 792 особи з 21789 депортованих були відправлені прямими авіарейсами до країн походження.

Варто відзначити, що найчастіше з Німеччини в 2016 році висилали жителів країн Балканського півострова. Більше 15 500 з них є громадянами Косово, Албанії, Сербії, Македонії, Боснії і Герцеговини та Чорногорії - ці країни класифіковані як "безпечні країни походження".

У 550 випадках з Німеччини депортували громадян Тунісу, Марокко та Алжиру, відомо, що ЄС наполягає на тому, аби ці країни також були визнані безпечними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.