Естонія позбавила громадянства дружину російського шпигуна

Четвер, 3 листопада 2016, 16:39

Уряд Естонії прийняв рішення позбавити громадянства Вікторію Дрессен - дружину колишнього співробітника Поліції безпеки Олексія Дрессена, визнаного винним у державній зраді.

Про це повідомляє Postimees.

Вікторія Дрессен також була визнана винною у держзраді і в пособництві в внутрівідомчої передачі інформації і покарана шістьма роками в'язниці умовно. Випробувальний термін становив п'ять років.

Прем'єр-міністр Естонії Тааві Рийвас повідомив на прес-конференції, що уряд прийняв рішення, яке ніколи раніше в країні не приймалося.

"Ми позбавили державного зрадника громадянства Естонії. Це прецедент", - зазначив Рийвас.

Нагадаємо, в липні 2012 року суд визнав Олексія Дрессена винним у державній зраді і внутрівідомчої передачі інформації і засудив його до 16 років позбавлення волі. У жовтні 2015 року Дрессена позбавили естонського громадянства.

26 вересня 2015 року відбувся обмін естонського громадянина Кохвера на Дрессена, який відбував покарання за передачу секретних відомостей ФСБ Росії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.