Клінтон не отримала достатньої підтримки латиноамериканців і молоді - екзит-пол

Середа, 9 листопада 2016, 07:51

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон не змогла отримати достатньої підтримки на виборах від афроамериканців, латиноамериканців та молоді.

Про це свідчать дані екзит-полу, проведеного CNN.

Близько 88% чорношкірих виборців підтримали Клінтон, проти 8% у Трампа, який неодноразово говорив, що їхні громади знаходяться в найгіршому стані, ніж коли-небудь.

Багато латиноамериканців проголосували за Трампа, попри, що він називав нелегальних іммігрантів злочинцям та обіцяв депортувати їх.

65% латиноамериканців підтримали Клінтон, в той час як 29% віддали свій голос за Трампа. Для порівняння, у 2012 році Обама виграв 71% латиноамериканського голосування.

Клінтон також не вдалося отримати якомога більше голосів молодих виборців, які на первинному голосуванні підтримували її суперника Берні Сандерса.

Вона набрала 54% голосів виборців віком від 18 до 29 років, в порівнянні з 37%, які голосують за Трампа. В той час як Обама заручився 60% голосів молоді чотири роки тому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.