У країнах ЄС з'явиться безкоштовний Wi-Fi в громадських місцях

П'ятниця, 2 грудня 2016, 20:28

Рада ЄС затвердила пропозицію щодо сприяння безкоштовного доступу в Інтернет в громадських місцях через систему "WiFi4EU", яка буде фінансуватися з бюджету блоку.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Ради ЄС.

Пропозиція покликана допомогти забезпечити безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету в муніціпальних будівлях, громадських парках та інші центри суспільного життя.

ЄС фінансуватиме монтаж локальних бездротових точок доступу, а бенефіціари будуть підтримувати сервіс. Вільна мережа буде легко впізнавана громадянам під брендом WiFi4EU.

"Програма буде сприяти розвитку місцевих цифрових послуг, таких як електронний уряд, і збільшить попит громадян на використання онлайн-сервісів", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, президент Єврокомісії обіцяв, що в центральній частині кожного міста у країнах Європейського союзу до 2020 року працюватиме безкоштовний бездротовий інтернет.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.