Сирія заявляє про знищення 25 бойовиків ІДІЛ у боях в районі Хомса

Понеділок, 26 грудня 2016, 11:37

Сирійська армія заявляє про знищення щонайменше 25 бойовиків ІДІЛ у боях в районі сирійського міста Хомс.

Про це з посиланням на джерела серед сирійських військових повідомляє SANA.

"Підрозділи збройних сил в понеділок знищили більше 25 терористів ІДІЛ на схід від 4-ї станції на захід від Пальміри в районі Хомса", – йдеться у повідомлені.

Джерело повідомило, що такі втрати ІДІЛ стали наслідком запеклих сутичок з урядовими військами, внаслідок чого було поранено велику кількість терористів, знищено запаси зброї та спорядження.

Нагадаємо, 11 грудня бойовики ІДІЛ знову захопили стародавнє сирійське місто Пальміра (на захід від Хомса - ред.) незважаючи на удари російської авіації і військ сирійського уряду.

Місто Пальміра було відбито у бойовиків ІДІЛ в березні минулого року військами сирійського уряду за підтримки російської авіації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.