Шульц назвав вибори в Австрії великою поразкою націоналізму і популізму

Понеділок, 5 грудня 2016, 11:51

Перемога незалежного кандидата Александра ван дер Беллена на виборах президента Австрії означає поразку націоналізму та популізму у країні.

Про це написав президент Європарламенту Мартін Шульц у Twitter.

"Вітаю Александра ван дер Беллена, який виграв президентські вибори з чітким проєвропейським меседжем і кампанією. Його перемога - це важкий удар по націоналізму і антиєвропейському відсталому популізму", - написав Шульц.

Нагадаємо, за результатами повторного другого туру голосування на виборах президента Австрії перемогу здобув незалежний кандидат Александр ван дер Беллен, залишивши на другому місці ультраправого Норберта Гофера, який не приховував проросійської направленості.

Раніше Конституційний суд Австрії визнав недійсними результати президентських виборів. Вони були скасовані через порушення процедури підрахунку виборчих бюлетенів в окремих округах.

У новообраного президента Австрії виявили українське коріння. Прадід Александра ван дер Беллена походив з України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденційний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".