Ультраправий кандидат у президенти Австрії обіцяє "вдосконалити ЄС" в разі перемоги

Субота, 3 грудня 2016, 16:34

Кандидат на пост президента Австрії від ультраправої Партії свободи Норберт Хофер має намір працювати над "удосконаленням Європейського союзу" в разі перемоги на виборах.

Про це він заявив в інтерв'ю італійському виданню La Repubblica.

"Хочу працювати на поліпшення Європейського Союзу, нам потрібен союз, який працює за принципом субсидіарності. Це є великою проблемою для всіх країн. Я особисто не думаю, що ЄС мертвий, я думаю, що ми зможемо вирішити цю кризу", - сказав Гофер.

Кандидат в президенти зазначив, що виступає проти "централізованого управління Брюсселя".

"Принцип субсідарності означає, що ми вирішуємо проблеми, працюючи в тісній співпраці в таких галузях як оборона, безпека, але без центрального уряду", - додав він.

Він також сказав, що Італія і Греція потребують допомоги та солідарності у вирішенні міграційної проблеми. "Італії та Греції дуже складно контролювати кордони. ЄС повинен допомагати, не закриваючи кордон, а краще його контролюючи", - зазначив Гофер.

Нагадаємо, повторні президентські вибори в Австрії, призначені раніше на 2 жовтня, перенесли на 4 грудня.

Причиною перенесення виборів став неякісний клей, який використовується на конвертах, в які треба помістити бюлетені при голосуванні поштою.

Конституційний суд Австрії визнав недійсними результати президентських виборів. Результати президентських виборів були скасовані через порушення процедури підрахунку виборчих бюлетенів в окремих округах.

За результатами другого туру Александр ван дер Беллен з незначним відривом переміг Гофера. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденційний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".