Керрі закликав РФ до співпраці заради виконання Мінських угод

Вівторок, 06 грудня 2016, 20:41
Версія для друку Коментарі

Держсекретар США Джон Керрі закликав Росію до співпраці з метою виконання Мінських домовленостей.

Про це він заявив після першого дня зустрічі глав МЗС країн НАТО у Брюсселі, повідомляє кореспондент Європейської правди.

"Завтра на засіданні Комісії Україна-НАТО ми підтвердимо і заявимо про нашу підтримку демократичному руху України" - сказав він.

"Ми не визнаємо анексію Криму і агресію на сході України. Я закликаю Росію до співпраці заради виконання Мінських угод" - наголосив Керрі.

Крім того, за словами держсекретаря, на зустрічі міністри підтвердили відданість зміцнення оборони на сході альянсу, а також обговорили заходи щодо протидії "Ісламській державі" і міграції.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter