У Туреччині затримали ще одного поліцейського у справі про вбивство посла РФ

П'ятниця, 20 січня 2017, 12:14

В Анкарі затримали ще одного працівника поліції у зв'язку з убивством посла Росії в Туреччині Андрія Карлова, який був застрелений 22-річним поліцейським 19 грудня.

Про це повідомляє Turkish Minute.

Нагадаємо, 19 січня турецький суд заарештував двох людей, серед яких є співробітник поліції, в рамках розслідування вбивства російського посла в Туреччині Андрія Карлова.

Згідно з постановою суду в Анкарі, працівник поліції Серкан Башар та бізнесмен Енес Асім Сілін були заарештовані, в той час як троє інших затриманих були звільнені до суду. 

Напад на посла Росії в Анкарі Андрія Карлова відбувся 19 грудня 2016 року під час виступу на відкритті виставки "Росія очима турків", організованої спільними зусиллями посольства Росії в Анкарі та муніципалітету столичного району Чанкая.

Нападник був убитий в ході операції поліції. Російський посол помер від отриманих поранень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.