На грецькому острові Лесбос знайдено мертвим 20-річного мігранта

Понеділок, 30 січня 2017, 16:15

На грецькому острові Лесбос в таборі для біженців "Морія" був знайдений мертвим мігрант, 20-річний пакистанець, що вже є третім випадком смерті мігрантів за останні кілька днів.

Про це повідомляє Reuters.

За інформацією поліції, 24 січня та 28 січня у таборі "Морія" були знайдені мертвими також 22-річний біженець з Єгипту та 46-річний сирієць.

Співробітник поліції на умовах анонімності повідомив агентству про те, що місцева влада розслідує причини смертей та на даний момент не знайшла складу злочину.

"Є занепокоєність, сили безпеки перебувають напоготові, щоб з'ясувати, що відбувається", - повідомили в поліції.

За даними грецьких ЗМІ, перші двоє чоловіків загинули, надихавшись диму від грубки, проте влада відмовляється підтвердити або спростувати цю інформацію.

Раніше повідомлялося, що Агентство ООН у справах біженців занепокоєне долею біженців в ЄС, які можуть померти від холоду та закликає європейські уряди активізувати підтримку та безпеку для біженців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.