Глава МЗС Австрії запропонував скоротити кількість єврокомісарів

Середа, 1 березня 2017, 12:37

Глава МЗС Австрії Себастьян Курц запропонував свій варіант реформи ЄС.

Про це повідомляє видання Kurier.

Зокрема, Курц виступає за менш громіздку і менш бюрократичну структуру Єврокомісії та пропонує скоротити вдвічі кількість єврокомісарів. На його думку, не має потреби у тому, щоб кожна держава-член ЄС призначала свого єврокомісара.

Курц пропонує здійснити принцип One-in-two-out і рекомендує інститутів ЄС сконцентруватися тільки на значущих областях. У цьому випадку не кожна держава-член ЄС зможе призначити свого представника.

"ЄС дуже слабкий у великих питаннях і занадто домінантний в незначних сегментах", - заявив міністр.

Крім того, Себастьян Курц виступив за проведення більш сильної зовнішньої політики ЄС і зміцнення курсу блоку у сфері безпеки, у тому числі в питаннях захисту кордонів.

Як повідомлялося, в середу президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер представить Європарламенту Білу книгу з баченням Євросоюзу після того, як Британія розпочне процес Brexit.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?