Юнкер застеріг Британію: рахунок за Brexit буде величезний

Вівторок, 21 лютого 2017, 16:36

Великій Британії виставлять "величезний рахунок" за вихід з Європейського союзу.

Про це заявив президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, передає The Independent.

За його словами, ЄС шукатиме відшкодування від британського уряду тих витрат, які Британія зобов’язалася внести в майбутньому, але уникне, оскільки перестане бути членом ЄС.

"Британці повинні знати це, вони вже знають, що не буде знижки або нульового рахунку. Британці повинні виконувати свої зобов'язання. Таким чином, рахунок буде, висловлюючись трохи грубо, величезним", - сказав Юнкер.

Як повідомлялося, Європейська комісія хоче, щоб Велика Британія робила внесок у проекти ЄС протягом чотирьох років після того, як буде підписано угоду щодо Brexit, а останні виплати триватимуть до кінця 2023 року.

Нагадаємо, у січні прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей під час свого виступу в Лондоні, в якому розповідала про пріоритети британського уряду під час Brexit, заявляла, що завершується період, коли Британія кожного року робила величезні внески до бюджету ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.