Додон обіцяє провести референдум про статус Придністров'я

Середа, 25 січня 2017, 13:52

Проросійський президент Молдови Ігор Додон пообіцяв провести референдум про статус невизнаної Придністровської Молдавської Республіки.

Про це він заявив на зустрічі з пресою у державній резиденції, повідомляє Bloknot-moldova.md.

За словами Додона, на території Республіки Молдова не повинно бути іноземних військ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що проросійський президент Молдови Ігор Додон заявив, що прагне, аби Молдова була країною без будь-яких іноземних військ, включаючи російські.

На зустрічі з пресою Додон заявив про те, що підсумкове рішення про статус Придністров'я прийматиме народ на референдумі щодо цього питання.

"В ході обговорень ми виробимо прийнятне рішення, і з ним вийдемо до народу, запитаємо в нього за допомогою референдуму. Скаже так - добре, ні - ні. Останнє слово буде за громадянами Молдови", - заявив Додон.

Як відомо, незалежність невизнана ПМР проголосила 25 серпня 1991 року, після чого між сепаратистами та молдовськими військами почався короткочасний збройний конфлікт, що завершився фактичною перемогою сепаратистів, підтриманих російською армією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.