Україна може отримати летальну зброю з Канади - посол

П'ятниця, 10 березня 2017, 20:39

Посол України в Канаді Андрій Шевченко заявив, що очікує врешті почути ствердну відповідь від Канади на звернення щодо постачання зброї для України.

Про це повідомляє Укрінформ.

"Нам потрібна і летальна зброя, і дані супутникової розвідки – в цьому плані нічого не змінилося із 2014-ого року, коли ми вперше звернулися із таким запитом. А нещодавнє загострення на Сході лише підтвердило цю потребу", - сказав Шевченко.

Він додав, що очікує врешті почути ствердну відповідь від Канади на звернення щодо постачання зброї.

"Нам ніколи не казали "ні" і ми досі сподіваємося почути "так". Для того, аби отримати зброю та все необхідне обладнання, ми намагаємося бути винахідливими", - зазначив посол.

За його словами, Україна сподівається отримати зброю від різних партнерів по НАТО. "Ми сподіваємося, що наші партнери по НАТО та всьому вільному світу допоможуть нам захистити себе та отримати належну зброю", - наголосив Шевченко.

Нагадаємо, нещодавно уряд Канади оголосив про своє рішення на два роки, до 31 березня 2019 року, продовжити військову тренувальну місію UNIFIER в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.