Аеропорти Берліна розпочали новий страйк

Понеділок, 13 березня 2017, 10:32

Наземні служби двох аеропортів Берліна, "Тегель" і "Шенефельд", розпочали 25-годинний страйк у понеділок, 13 березня, через суперечку щодо оплати праці.

Про це повідомляє Reuters.

Повідомляється, що суперечка щодо даного питання вже стала причиною скасування близько 1000 рейсів.

За словами прес-секретаря берлінських аеропортів, майже всі рейси будуть скасовані в понеділок - 194 рейси в аеропорті "Шенефельді та 448 в аеропорті "Тегель".

Повідомляється, що працівники припинять роботу в понеділок о 04:00 за місцевим часом та відновлять роботу в 05:00 у вівторок, 14 березня.

Раніше повідомлялося, що майже всі рейси, заплановані на п'ятницю, 10 березня, у двох аеропортах Берліна, були скасовані внаслідок страйку наземного персоналу. Страйк ініціювала профспілка Verdi.

Як відомо, причиною страйків є тарифна суперечка стосовно рівня оплати праці близько двох тисяч представників наземного персоналу. Профспілка Verdi нині провадить тарифні переговори з керівництвом німецьких аеропортів. Переговори супроводжуються неодноразовими страйками персоналу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.