В Угорщині в притулку для біженців 100 мігрантів почали голодування

Понеділок, 13 березня 2017, 17:15

Майже 100 мігрантів почали голодування в понеділок в одному з центрів прийому біженців в Угорщині, вимагаючи, щоб їм було дозволено вийти з приміщення притулку.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на владу країни.

Бюро з міграції та громадянства Угорщини повідомило, що 94 зі 102 мігрантів в таборі Бекешчаба на румунському кордоні розпочали голодування.

"Більшість голодуючих знаходяться під процедурами згідно Дублінською угодою про міграцію, оскільки вони незаконно покинули країну, через вперше потрапили до Європейського Союзу," – повідомили Reuters у відомстві.

За інформацією угорської влади, протестувальники вимагають дозволу на вихід з табору, а також нарікають на умови утримання.

Раніше повідомлялося, що угорський парламент схвалив заходи щодо посилення прикордонного контролю і утримання мігрантів в таборах вздовж кордону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.