Мей розкритикувала плани Шотландії щодо референдуму про незалежність

Понеділок, 13 березня 2017, 17:40

Прем’єр Британії Тереза Мей назвала  наміри першого міністра Шотландії Ніколи Стерджен щодо другого референдуму про незалежність такими, що викликають "глибокий жаль".

Про це повідомляє The Financial Times.

"Тунельне бачення, яке шотландська національна партія продемонструвала сьогодні, викликає глибокий жаль. Воно ставить Шотландію на шлях не стабільності і розділення, створює ще більшу невпевненість. І це в час, коли очевидно, що більшість шотландців не хочуть другого референдуму про незалежність" - - заявила Мей.

За її словами. Їй би хотілося такої угоди з ЄС, яка була б на користь всьому британському народу, в тому числі і шотландцям.

Раніше перший міністр Шотландії Нікола Стерджен підтвердила, що буде просити дозволу провести другий референдум про незалежність Шотландії.

За словами Стерджен, вона б хотіла провести голосування в період осені 2018 року і весни 2019 року.

Вона заявила, що провести референдум необхідно для захисту інтересів Шотландії після рішення Британії залишити Євросоюз.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"