Авіаносець США приєднався до навчань флоту Південної Кореї

Вівторок, 14 березня 2017, 14:48

Авіаносець ВМФ США "Карл Вінсон" (Carl Vinson) приєднався до навчань флоту Південної Кореї.

Про це повідомляє Reuters.

У відповідь на такі дії Північна Корея пригрозила США "нещадними атаками" у тому випадку, якщо американський корабель зазіхне на її суверенітет і гідність під час навчань.

Присутність атомного авіаносця має на меті ще раз продемонструвати КНДР вогневу міць США на тлі зростання напруженості у відносинах з Північною Кореєю, адже сусіди КНДР занепокоєні її ядерними випробуваннями.

Північна Корея вже заявила, що прибуття ударної групи США в море у східній частині Корейського півострова є частиною "авантюри", метою якої є атака на КНДР.

"Якщо вони зазіхнуть на суверенітет КНДР і гідність, бодай трохи, наша армія почне завдавати нещадних надточних ударів з землі, повітря, моря і під водою", – йдеться у заяві північно-корейського державного інформаційного агентства ЦТАК.

Раніше повідомлялося, що американські військові почали розгортання системи протиракетної оборони в Південній Кореї після серії північнокорейськими ракетних випробувань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.