МЗС України: черговий запуск ракет КНДР – свідома провокація

Понеділок, 6 березня 2017, 15:31

Україна засуджує черговий запуск балістичних ракет, здійснений Корейською Народно-Демократичною Республікою (КНДР), і наголошує на тому, що такі дії є порушенням резолюцій РБ ООН та свідомою провокацією.

Про це йдеться у заяві МЗС України щодо чергового запуску КНДР балістичних ракет, повідомляє прес-служба відомства.

"Регулярні запуски балістичних ракет Корейською Народно-Демократичною Республікою (КНДР), зокрема, зухвалий запуск одночасно чотирьох таких ракет 6 березня 2017 року є не лише прямим порушенням резолюцій Ради Безпеки ООН, але й свідомою провокацією проти існуючої міжнародно-правової системи", – йдеться у повідомленні.

В МЗС наголосили, що "Україна жорстко засуджує такі дії Пхеньяна, закликає світове співтовариство вжити додаткових заходів для притягнення КНДР до відповідальності та висловлює у цьому зв’язку повну підтримку Японії та Південній Кореї".

У прес-службі також додали, що Україна підтверджує свою налаштованість використати всі можливі важелі впливу в якості непостійного члена Ради Безпеки ООН для повернення КНДР до міжнародного правового поля.

Раніше повідомлялося, що Північна Корея запустила чотири балістичні ракети.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.