Тереза Мей може розпочати Brexit вже 14 березня – ЗМІ

Субота, 11 березня 2017, 11:45

Премʼєр-міністр Британії Тереза Мей може запустити Brexit вже у вівторок, 14 березня.

Про це пише The Telegraph.

Видання відзначає, що на такі кроки очільниця британського уряду готова піти після того, лідери ЄС показали свою готовність до початку процесу.

"Міністри впевнені, що законопроект про запуск статті 50 запропонований Мей, успішно пройде через обидві палати британського парламенту в понеділок 13 березня", – йдеться у повідомленні видання.

Швидке проходження законів через парламент дозволить Мей ініціювати Brexit у палаті громад у вівторок.

За словами членів уряду, на Мей тиснуть для того, аби вона якомога швидше запустила процедуру за статтею 50 Лісабонської угоди.

Раніше повідомлялося, що Палата громад обговорить законопроект, який дозволяє уряду почати процедуру виходу Британії з ЄС, з внесеними до нього палатою лордів поправками 13 березня.

Нагадаємо, лідери ЄС запланували саміт щодо виходу Великої Британії з блоку на перший тиждень квітня, хоча остаточна дата буде залежати від британського прем'єр-міністра Терези Мей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.