Швеція зацікавлена у бойовому досвіді України в протидії агресії РФ – КМУ

Середа, 15 березня 2017, 19:15

Швеція готова вивчати бойовий досвід України у протистоянні гібридній агресії з боку Російської Федерації.

Про це йшлося під час візиту віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе до навчального центру збройних сил Швеції, повідомляє прес-служба уряду України.

У перс-службі уряд зазначили, що в середу 15 березня віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе відвідала Міжнародний центр Збройних Сил Королівства Швеція (SWEDINT), на базі якого беруть участь у тренуваннях також і українські військовослужбовці.

"Ми вкрай зацікавлені у зміцненні спроможностей ЗС Швеції, нашої обороноздатності. Ми готові активно вивчати досвід України для використання у навчанні", – зазначив представник центру.

Під час зустрічі було обговорено питання безпекової взаємодії Швеції з міжнародними організаціями - ООН, НАТО, та ЄС.

У рамках візиту до SWEDINT було також проведено зустріч із представниками Скандинавського центру з гендерних питань.

Зокрема, під час візиту було досягнуто домовленості про посилення взаємодії у сфері протидії гібридним загрозам та ефективному впровадженню міжнародних засад з гендерної політики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Контрнаступ Саакашвілі: чи зможе ув'язнений експрезидент перемогти грузинську владу

Таких масштабних опозиційних мітингів Грузія не бачила вже багато років. Грузинська опозиція має шанс на реванш та звільнення експрезидента Саакашвілі.

Арешт у прямому ефірі: куди заведе Молдову нове протистояння

Після тривалого затишшя до Кишинева знову повернулися гучні протести. Арешт генпрокурора дав можливість проросійській опозиції піти у контрнаступ.

Не тільки "відкрите небо": 12 важливих домовленостей саміту Україна-ЄС

Можна говорити про зміну ставлення до Угоди про асоціацію з боку ЄС. Щодо оновлення УА є кілька новин, і всі вони позитивні...