Націоналісти Данії критикують подвійне громадянство на тлі скандалу з Туреччиною

Четвер, 16 березня 2017, 20:51

Націоналістична Данська Народна партія на тлі останніх дипломатичних спорів Туреччини з європейськими урядами розкритикувала правила, які дозволяють подвійне громадянство у країні.

Про це повідомляє Politiken.

Прес-секретар партії з питань зовнішньої політики Сорен Есперсен заявив, що данці турецького походження повинні зробити вибір між двома країнами і відмовитися від турецького громадянства.

"Громадяни турецького походження ментально живуть в іншій реальность, не в тій, частиною якої вони є. Якщо ви живете тут з громадянством Данії, то ви є частиною данської реальності", - сказав Есперсен.

Як відомо, в останні тижні Туреччина має напружені відносини з кількома європейськими урядами, які заборонили турецьким чиновникам їздити по Європі з агітацією.

16 квітня у Туреччині відбудеться референдум щодо зміцнення повноважень президента, а в Європі живуть сотні тисяч турків, які мають право голосу на цьому референдумі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?