Бортпровідники Air France проведуть триденний страйк

П'ятниця, 17 березня 2017, 14:14

У страйку бортпровідників авіакомпанії Air France, який відбудеться з суботи по понеділок, візьмуть участь 29% персоналу.

Про це повідомляє Le Figaro з посиланням на заяву авіакомпанії.

 Air France заявляє, що має намір здійснити 98% рейсів, запланованих на ці дні попри відсутність майже третини бортпровідників.

При цьому перевізник не виключає "скасувань і затримок рейсів в останню хвилину" і попереджає, що незручності у формуванні екіпажів можуть призвести до обмеження кількості пасажирів на рейс.

Профспілка бортпровідників, в яку входить менше половини працівників авіакомпанії, виступає організатором страйку проти незадовільних умов праці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.