Макрон хоче запровадження обов'язкової військової служби у Франції

Субота, 18 березня 2017, 14:00

Незалежний кандидат у президенти Франції Еммануель Макрон оголосив, що й разі обрання президентом, він запровадить обов'язкову "національну службу" тривалістю в один місяць.

Про це повідомляє BFM TV.

 "Кожен молодий француз проведе певний період зі співгромадянами, переживе досвід соціальної і республіканської згуртованості" - сказав Макрон.

"Ця універсальна національна служба, яка буде проходити під контролем збройних сил і національної жандармерії, буде спрямована на молодих жінок і чоловіків, які підходять за віком, і охоплюватиме близько 600 тисяч молодих людей в рік,"  - зазначив він.

"Національну службу" молода людина може пройти протягом трьох років з моменту настання повноліття.

За словами Макрона, у випадку кризи це дозволить мобілізувати значно більшу кількість резервістів.

За результатами останнього опитування Ipsos, yезалежний кандидат у президенти Франції Еммануель Макрон є найбільш вірогідним переможцем виборів, які відбудуться в кінці квітня-на початку травня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.