Макрон хоче запровадження обов'язкової військової служби у Франції

Субота, 18 березня 2017, 14:00

Незалежний кандидат у президенти Франції Еммануель Макрон оголосив, що й разі обрання президентом, він запровадить обов'язкову "національну службу" тривалістю в один місяць.

Про це повідомляє BFM TV.

 "Кожен молодий француз проведе певний період зі співгромадянами, переживе досвід соціальної і республіканської згуртованості" - сказав Макрон.

"Ця універсальна національна служба, яка буде проходити під контролем збройних сил і національної жандармерії, буде спрямована на молодих жінок і чоловіків, які підходять за віком, і охоплюватиме близько 600 тисяч молодих людей в рік,"  - зазначив він.

"Національну службу" молода людина може пройти протягом трьох років з моменту настання повноліття.

За словами Макрона, у випадку кризи це дозволить мобілізувати значно більшу кількість резервістів.

За результатами останнього опитування Ipsos, yезалежний кандидат у президенти Франції Еммануель Макрон є найбільш вірогідним переможцем виборів, які відбудуться в кінці квітня-на початку травня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.