Макрон привітав перемогу партії Рютте на виборах у Нідерландах

Четвер, 16 березня 2017, 11:27

Кандидат в президенти Франції Еммануель Макрон і один з фаворитів виборчих перегонів, привітав результати парламентських виборів у Нідерландах і схвально оцінив поразку ультраправої Партії свободи Гірта Вілдерса.

Про це повідомляє Reuters.

"Нідерланди показали нам, що прорив ультраправих наперед не визначена і що прогресисти набирають обертів", – сказав Макрон.

Варто додати, що президент Франції Франсуа Олланд у своїй заяві тепло привітав Рютте з перемогою, назвавши результат партії "повною перемогою над екстремізмом".

Нагадаємо, на парламентських виборах у Нідерландах після підрахунку майже 95% голосів лідирує партія нинішнього прем'єра Марка Рютте - "Народна партія за свободу і демократію" (VVD), здобуваючи 33 мандати.

Ультраправа "Партія свободи" Герт Вілдерса, головного конкурента Рютте здобуває 20 місць, що на п'ять місць більше, ніж минулого разу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.