Швеція проводить найбільше перевірок серед країн, які ввели прикордонний контроль

Вівторок, 21 березня 2017, 12:49

Швеція здійснює найбільше прикордонних перевірок в рамках посилення внутрішнього контролю, дозвіл на який надала Єврокомісія через міграційну кризу.

Про це повідомляє The Local.

Спеціальний дозвіл на введення тимчасового прикордонного контролю в Шенгенській зоні крім Швеції отримали Норвегія, Данія, Німеччина і Австрія.

Шведські правоохоронці провели 3,2 млн. перевірок на кордонів період з липня по серпень 2016 року – у вісім разів більше, ніж у Німеччині, яка за цей період провела 394 503 перевірок.

Норвегія здійснила на кордоні 436 363 перевірок, а Данія - 870 971. Австрія не надала подібної інформації.

Пояснення таким високим цифрам у Швеції полягає в тому, що поліція проводить прикордонний контроль практично кожного транспортного засобу на мосту Ересунн, який з’єднує країну з Данією, в той час як інші країни роблять тільки вибіркові перевірки на своїх кордонах.

Нагадаємо, на початку лютого Рада ЄС прийняла рішення з рекомендацією продовжити тимчасовий контроль на внутрішніх кордонах Євросоюзу на три місяці з огляду на виняткові обставини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.