Поблизу Ракки від авіаудару коаліції загинули 33 особи - правозахисники

Середа, 22 березня 2017, 11:17

Щонайменше 33 людини загинули в результаті авіаудару військ міжнародної коаліції, яку очолюють США, по будівлі школи, де ховалися переміщені особи поблизу міста Ракка, яке контролюється ІДІЛ.

Про це повідомили представники Сирійського центру моніторингу прав людини, передає AFP.

За даними правозахисників, атака сталася "у перші години вівторка" біля села Аль-Мансура.

"Тепер ми можемо підтвердити, що загинули 33 людини, які були переміщеними особам з Ракки, Алеппо і Хомса", - сказав глава Центру Рамі Абдель Рахман.

"Вони досі витягують трупи з-під завалів. Лише двох чоловіків витягли живими", - сказав він.

Нещодавно повідомлялося, що внаслідок авіаудару з повітря в районі сирійського міста Ракка, загинули вже 23 мирних мешканці, серед яких вісім дітей.

Як відомо, війська сирійської опозиції наступають на Ракку за підтримки повітряних ударів і наземних спецпідрозділів очолюваної США коаліції проти ІДІЛ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.