Зять Трампа зустрічався із керівництвом банку РФ, який перебуває під санкціями

Вівторок, 28 березня 2017, 09:25

Російський банк, який перебуває під економічними санкціями, введеними через агресію Росії в Україні, підтвердив інформацію, що його керівники зустрічалися із зятем президента США Дональда Трампа, головним радником Білого дому Джаредом Кушнером.

Про це повідомляє Reuters.

Як відомо, Кушнер раніше визнав, що мав зустріч із послом Росії у Вашингтоні в грудні минулого року, проте лише в понеділок, 27 березня, як повідомляє агентство, стало відомо, що керівники російського державного банку "Внешнеэкономбанк" у минулому році мали переговори з Кушнером під час виїзної презентації банку.

У заяві банку, надісланій електронною поштою, йдеться, що в рамках підготовки нової стратегії, її керівники зустрілися з представниками фінансових інститутів Європи, Азії та Америки.

Повідомляється, що зустрічі в рамках презентації відбулася з низкою представників найбільших банків та бізнес-установ США, в тому числі з Джаредом Кушнером, керівником "Kushner Companies".

Проте "Внешнеэкономбанк" відмовився повідомити місце та дату зустрічі.

Агентство зазначає, що Кушнер поки що не прокоментував цю інформацію.

За словами чиновників США, після зустрічі з російським послом Кисляком в Трамп-Тауер у грудні минулого року, Кушнер зустрівся пізніше Сергієм Горьковим, головою "Внешнеэкономбанку".

Агентство зазначає, що Горьков був призначений головою банку на початку 2016 року президентом Росії Володимиром Путіним. Він є вихідцем із ФСБ та був нагороджений орденом "за заслуги перед вітчизною".

Повідомляється, що прес-секретар Білого дому Хоуп Хікс підтвердила факт зустрічі, сказавши, що нічого важливого не обговорювалося.

Нагадаємо, зять президента США Дональда Трампа - Джаред Кушнер зголосився дати свідчення Комітету Сенату США з розвідки в рамках розслідування втручання Росії у вибори в США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як українка стала активісткою року в Польщі. Історії про "кров", посла РФ та блокаду кордону

Наталія Панченко: "Поліції я офіційно оголосила, що це спонтанне мирне зібрання... Згодом проти нас почали замовляти тітушок".

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Єврокомісії

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну.