Угорщина розміщуватиме мігрантів у таборах на кордоні з Сербією

Вівторок, 28 березня 2017, 12:29

Починаючи з 28 березня Угорщина розміщуватиме мігрантів у двох таборах на кордоні з Сербією.

Відбуватиметься це згідно з новими поправками до закону про біженців, які від 28 березня набули чинності, повідомляє Deutsche Welle.

Як повідомляє видання, відтепер мігранти, котрі звернулися за притулком до країни, будуть розміщуватися в двох таборах біля кордону з Сербією.

"Це стосується і неповнолітніх віком від 14 до 18 років, які прибули в Угорщину без супроводу дорослих. Вони зобов'язані відтепер перебувати в одному з таборів, поки влада не прийме рішення про надання притулку", – відзначає видання.

Як відомо, відповідний закон був ухвалений парламентом Угорщини 7 березня поточного року і розкритикований правозахисниками, а також Управлінням верховного комісара ООН у справах біженців.

Нагадаємо, Угорщина стала першою країною ЄС, яка побудувала огорожі на своїх кордонах, щоб убезпечити країну від нелегальних мігрантів.

Наприкінці 2015 року влада Угорщини побудувала паркани на кордоні з Сербією та Хорватією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.