"Роснефть" назвала рішення Суду ЄС щодо санкцій незаконним

Вівторок, 28 березня 2017, 12:55

У найбільшій російській нафтовій компанії "Роснефть" заявили, що рішення Суду ЄС щодо санкцій проти компанії є незаконним і політизованим.

Про це повідомляється в прес-релізі "Роснефти".

У повідомленні наголошується, що незважаючи на те, що Європейський союз у ході процесу не надав підстав для введення санкцій, суд визнав їх законність.

"Суд відмовився визнати, що санкції ЄС були прийняті, в тому числі, для досягнення прихованих цілей і, в дійсності, є способом конкурентної боротьби", - заявили в "Роснефти".

Крім того, "Роснефть" продовжує наполягати, що не здійснювала жодних протиправних дій в жодній з юрисдикцій, де вона веде свою діяльність, включаючи Україну, і не має відношення до кризи в Україні.

Раніше повідомлялося, що Суд ЄС визнав законними санкції Євросоюзу проти найбільшої російської нафтової компанії "Роснефть"

Партнер компанії Herbert Smith Freehills LLP, яка представляє інтереси "Роснефти" Лоде Ванден Хенди заявив, що рішення Європейського суду з санкцій щодо "Роснефти" остаточне, на нього не може бути подана апеляція.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.