Генштаб РФ і військовий комітет НАТО вперше за останні роки провели переговори

П'ятниця, 3 березня 2017, 11:11

Начальник Генштабу РФ Валерій Герасимов і голова Військового комітету НАТО генерал Петро Павло у п'ятницю провели переговори вперше після заморожування відносин з Росією.

Про це повідомили в Міноборони РФ, передає ТАСС.

Переговори були проведені з ініціативи альянсу, зазначили у відомстві.

"3 березня 2017 року з ініціативи натовської сторони відбулася телефонна розмова начальника Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації - першого заступника міністра оборони Російської Федерації генерала армії Валерія Герасимова з головою Військового комітету НАТО генералом Петром Павелом. Це перший контакт високого рівня по військовій лінії після прийняття Радою НАТО рішення про замороження відносин з Росією", - заявили в Міноборони РФ.

У ході розмови сторони обговорили проблеми безпеки, перспективи відновлення взаємодії по військовій лінії, запобігання інцидентам та участь представників альянсу у міжнародних заходах, що проводяться оборонним відомством Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.