Порошенко заявив Орбану про стурбованість заявами з приводу угорської автономії

Четвер, 30 березня 2017, 11:42

Президент України Петро Порошенко висловив прем’єру Угорщини Віктору Орбану занепокоєність з приводу заяв угорських політиків щодо автономії для меншин за кордоном.

Зустріч Порошенка і Орбана пройшла у рамках участі у розширеному саміті Європейської народної партії на Мальті, повідомляє прес-служба президента.

"Президент України висловив занепокоєння заявами угорських урядовців про створення окремих територіальних автономій", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Орбан наголосив на підтримці територіальної цілісності України та негайного надання українцям безвізового режиму з Європейським союзом.

Раніше повідомлялося, що віце-прем’єр Угорщини виступив за автономію для угорських меншин за кордоном.

У зв’язку з цим до Міністерства закордонних справ України запросили посла Угорщини.

Пізніше у Будапешті 24 березня відбувся форум угорських депутатів від країн Карпатського басейну, участь в ньому взяли представники вищого керівництва Угорщини, які підтвердили готовність уряду країни надавати потужну підтримку діаспорам угорців у сусідніх країнах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів?