Напад на військовий госпіталь в Кабулі: 2 загиблих, 12 поранених

Середа, 8 березня 2017, 10:09

Вибухи і постріли прогриміли у середу в одному із районів Кабула, де розміщуються дипломатичні місії, коли бойовики, одягнені як лікарі, атакували найбільший військовий госпіталь в Афганістані.

Про це повідомляє AFP.

В результаті нападу на лікарню Сардар Дауд-Хана принаймні дві людини були вбиті і 12 поранені. В той же час місцеві чиновники повідомили, що медичний персонал все ще знаходиться в пастці у будівлі і надсилає у соцмережах повідомлення про допомогу.

Адміністратор лікарні розповів, що троє невідомих, одягнених у білі лабораторні халати, відкрили стрілянину після першого вибуху, який спричинив хаос всередині лікарні, що розрахована на 400 місць.

Принаймні, два інших гучних вибухи були чутні в той час як афганські спеціальні сили намагалися ліквідувати нападників.

Поки що ніхто не взяв на себе відповідальність за теракт, який стався рівно через тиждень після того, як таліби скоїли в Кабулі напад на сили безпеки, в результаті якого загинули не менше 22 людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?