Білорусь підписала Митний кодекс ЄврАзЕС

Середа, 12 квітня 2017, 17:13

У Євразійської економічної комісії (ЄЕК) заявили, що Білорусь підписала Митний кодекс Євразійського економічного союзу (ЄврАзЕС).

Як повідомляють "РИА Новости", про це заявив директор департаменту митного законодавства та правозастосовної практики Євразійської економічної комісії Дмитро Некрасов.

"Білорусь вчора підписала Митний кодекс ЄврАзЕС. Він вже надійшов до комісії, найближчим часом буде опублікований на нашому сайті", — заявив Некрасов.

Як уточнює портал "Білоруський партизан", ця інформація незабаром була підтверджена прес-секретарем Лукашенка Наталією Еймонт.

Варто відзначити, що досі президент Білорусі Олександр Лукашенко відмовлявся підписувати Митний кодекс, вимагаючи врахувати в ньому національні інтереси своєї країни. Зокрема, пропонувалося провести всенародне обговорення цього документа.

Інші країни, що входять до ЄврАзЕС: Вірменія, Казахстан, Киргизстан і Росія – підписали Митний кодекс в грудні 2016 року.

Проте 3 квітня президенти Білорусі і Росії провели зустріч, за підсумками якої заявили, що "між країнами не залишилося невирішених питань". Зокрема, Мінськ домігся зниження цін на російську нафту та кредит у розмірі $1 млрд.

Митний кодекс ЄврАзЕС має набрати чинності з 1 липня 2017 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах. 

Злочини навколо Земана: як оточення президента обманювало Чехію

Найближче оточення президента Земана готується до кримінальних звинувачень і, можливо, вже почало термінову евакуацію до РФ.