Прем’єр Британії: дострокові вибори необхідні, щоб зупинити політичні ігри

Вівторок, 18 квітня 2017, 13:38

Необхідність проведення дострокових парламентських виборів у Великій Британії зумовлена тим, що парламент залишається розділеним щодо питання виходу країни з Європейського союзу.

Про це заявила прем'єр-міністр Тереза Мей, повідомляє ВВС.

"В останні тижні лейбористи погрожували проголосувати проти остаточної угоди, якої ми досягнемо з Європейським Союзом. Ліберал-демократи заявили, що вони хочуть завести роботу уряду в глухий кут", - сказала Мей.

"Шотландська Національна партія заявляла, що буде голосувати проти законодавства, яке формально скасовує членство Великої Британії в Європейському Союзі. Якщо ми не проведемо загальні вибори зараз, їхні політичні ігри триватимуть", - додала прем’єр.

Мей повідомила, що в середу внесе до британського парламенту законопроект щодо дострокових виборів.

Нагадаємо, прем’єр Британії Тереза Мей сьогодні оголосила про плани провести дострокові парламентські вибори 8 червня. Глава уряду може призначити дострокові вибори, якщо отримає згоду двох третин депутатів у Палаті громад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.