Туреччина хоче переглянути відносини з ПАРЄ через рішення щодо моніторингу

Вівторок, 25 квітня 2017, 16:49

Туреччина засудила рішення Парламентської асамблеї Ради Європи про відновлення процесу моніторингу щодо її зобов'язань та готова переглянути відносини з ПАРЄ.

Про це інформує Hurriyet Daily News із посиланням на письмову заяву МЗС Туреччини.

"Ми рішуче засуджуємо це неправомірне рішення ПАРЄ, ухвалене з політичних мотивів та з порушенням встановлених процедур", -  ідеться у заяві міністерства.

"Відновлення процедури моніторингу щодо Туреччини, яка стоїть на захисті сучасних європейських ідеалів та цінностей, а також є країною-засновницею Ради Європи, під покровительством зловмисних кіл в ПАРЄ ганьбить цей інститут", - заявляють турецькі дипломати.

Також у турецькому МЗС нагадали, що Туреччина робить значний внесок у забезпеченні стабільності Європи. Зокрема, прихистивши 3,2 мільйона сирійських біженців та протидіючи терористичним організаціям.

В Анкарі додали, що таке рішення не залишає іншого вибору Туреччині, окрім як переглянути відносини з ПАРЄ.

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи 25 квітня проголосувала за повернення Туреччини в процедуру моніторингу її зобов’язань перед Радою Європи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.