В ПАРЄ хочуть отримати від Аграмунта гарантію щодо відставки до візиту короля Іспанії

Середа, 26 квітня 2017, 16:09

 В Парламентській асамблеї Ради Європи хочуть отримати заяву від чинного президента Педро Аграмунта про його відставку до візиту короля Іспанії Феліпе VI як гарантію виконання домовленостей, що він публічно оголосить про це у п’ятницю, 28 квітня.

Про це повідомив віце-президент ПАРЄ Георгій Логвинський, передає УНІАН.

"Відомо, що соціалісти хочуть побачити підписану Аграмунтом заяву до приїзду короля як гарантію того, що у п’ятницю він дотримається слова і оголосить публічно про те, що залишає посаду.

Якщо Аграмунт цього не зробить, вони погрожують зірвати виступ монарха, демонстративно вийшовши із зали", - зазначив віце-президент ПАРЄ.

Як відомо, саме через візит короля Іспанії, який запланований на цей четвер, 27 квітня, Аграмунт попросив не оголошувати про його відставку до п’ятниці.

Раніше повідомлялося, що президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт намагається ухилитися від відставки попри те, що три політгрупи проголосували за недовіру йому.

Нагадаємо, наприкінці березня до Сирії прибула делегація депутатів ПАРЄ та Держдуми Росії на чолі з головою Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунтом, попри те, що Аграмунт не був уповноважений асамблеєю чи її органами на здійснення такого візиту.

Після цього у ПАРЄ почали офіційно вимагати відставки Аграмунта. 

Після гострих дискусій та тиску на Аграмунта з боку депутатів ПАРЄ, зокрема, української делегації, Аграмунт погодився залишити посаду.

Про деталі домовленості читайте у статті на сайті Європейської Правди: "Жертва токсичної Росії: президент ПАРЄ узгодив деталі своєї відставки"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.