Генсек НАТО: Туреччина має право захищати себе, але не ціною верховенства права

Четвер, 27 квітня 2017, 12:24

Туреччина повинна дотримуватися принципу верховенства права під час судового переслідування підозрюваних у причетності до перевороту.

Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг, повідомляє Hurriyet daily news.

" У Туреччини є право захищати себе і переслідувати тих, хто причетний до спроби перевороту, але вона повинна робити це дотримуючись принципів верховенства права" - сказав він.

"Я сам надаю великого значення цим  цінностям і ми  обговорювали це питання з турецьким керівництвом" - зазначив Столтенберг.

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи 25 квітня проголосувала за повернення Туреччини в процедуру моніторингу її зобов’язань перед Радою Європи.

Причиною цього стала занепокоєність придушенням опозиції в Туреччині і порушеннями прав людини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".