Польські винищувачі перехопили російський розвідувальний літак над Балтикою

Четвер, 18 травня 2017, 08:07

Польські винищувачі F-16 Jastrząb з литовської бази Шауляй здійснили перехоплення російського розвідувального літака Іл-20М.

Про це з посиланням на Командування повітряної оборони союзників (AIRCOM) у місті Рамштайн (Німеччина) повідомляє портал Onet.pl.

Це була перша бойова місія літаків, які в рамках ротації почали патрулювання повітряного простору над країнами Балтії. В рамках цієї місії НАТО у Литві дислокований польський контингент Orlik 7.

Повідомляється, що до перехоплення дійшло ще у понеділок. Польські винищувачі піднялися в небо для ідентифікації розвідувального літака Іл-20.

Перед тим іспанські літаки, які дислоковані на естонській базі Емарі, ідентифікували російський бомбардувальник Су-24.

Літак, який перехопили польські пілоти, мав вимкнений транспондер. Він летів до Калінінграду, однак після перехоплення розвернувся на базу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?