У Румунії суд відклав рішення в найдовшій корупційній справі, що триває 9 років

Субота, 20 травня 2017, 16:23

Апеляційний суд Бухареста суд відклав прийняття рішення в найдовшій в історії Румунії справі про корупцію, яка триває дев'ять років і нараховує вже більше 100 слухань.

Про це повідомляє Balkan Insight.

У справі проходять колишній мер міста Констанца і один з найбагатших політиків в Румунії Раду Мазаре, а також 36 бізнесменів, юристів та працівників мерії, які були звинувачені в 2008 році в незаконному продажі державної землі вздовж берега моря і громадських пляжів.

Винесення остаточного рішення у справі вже тричі відкладалося, цього разу суд переніс слухання на 31 травня.

Національне антикорупційне управління Румунії подало клопотання до Верховного суду, щоб розслідувати всі активи Мазаре після того, як слідчі заявили про підозри, що він сховав гроші, і що частина його доходу є незаконним.

Активи Мазаре тоді оцінили у 8 мільярдів євро. В 2014 році в ході корупційного розслідування його кошти були заморожені. Мазаре не визнає себе винним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

"Україна показала прогрес у реформах, проте часто він був швидше формальний"

Пол Томсен: "Нинішнє відновлення від пандемії буде набагато швидшим, ніж очікувалося. Проте заходи з виходу з кризи створюють нові проблеми та підсилюють нерівність".

Гра на поглиблення кризи: куди заведе Румунію конфлікт усередині коаліції

Румунії загрожують дострокові вибори, наслідком яких може стати сповзання країни у зону нестабільності. 

Угода, що розлютила Макрона: як США та союзники змінюють світову систему безпеки

Безпекова угода США, Британії та Австралії спричинила скандал у трансатлантичній спільноті та стала викликом амбіціям Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.