ЄС завершить антимонопольні справи проти Google в найближчі кілька місяців

Понеділок, 22 травня 2017, 15:46

Антимонопольні регулятори ЄС в "найближчі кілька місяців" визначать, чи зловживає компанія Google своїм домінуючим становищем на ринку інтернет-пошуку.

Про це заявив провідний економіст Єврокомісії з питань конкуренції Томмазо Валлетті, повідомляє Reuters.

Найпопулярніший у світі інтернет-пошуковик знаходиться у центрі уваги Єврокомісії з 2010 року через просування власних торговельних послуг в інтернеті за рахунок послуг конкурентів.

В минулому році компанію звинуватили у використанні домінуючої мобільної операційної системи Android, щоб витиснути конкурентів. Після цього пролунали звинувачення про блокування конкурентів в онлайн-рекламі.

Це стосується платформи "Adsense для пошуку", в якій Google виступає в якості посередника для веб-сайтів, таких як онлайн-рітейлери, оператори зв'язку та газети. Ці пошуки дають результати, які включають пошук оголошень.

"У найближчі кілька місяців ми вийдемо на рішення щодо справ проти Google, Google Adsense і, що для мене найцікавіше, Android", - сказав Валлетті.

Комісія вже попередила Google про те, що компанію оштрафують, якщо визнають винною в порушенні антимонопольного законодавства ЄС. Санкції можуть досягати 10% від річного світового обороту для кожної справи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.