Чоловік прем’єра Люксембургу долучився до групового фото дружин лідерів НАТО

фото
П'ятниця, 26 травня 2017, 16:00

Чоловік прем’єр-міністра Люксембургу Ксав’є Беттеля вперше з’явився на офіційних фото дружин лідерів країн НАТО як один з одностатевого подружжя.

Про це повідомляє французький канал Europe 1.

Прем'єр-міністр Люксембургу Ксав'є Беттель побрався зі своїм партнером архітектором Готьє Дестене у 2015 році, в громадянському шлюбі вони з 2010 року. Це був перший гей-шлюб діючого прем’єра в ЄС.

Під час візиту до Брюсселя він приєднався до перших леді лідерів країн НАТО під час їхнього візиту в музей Рене Магрітта. Крім того, він позував разом з ними для групового фото.

 

ЗМІ відзначають, що на фото він стояв за спинами Меланії Трамп і "не надто задоволеної" Еміне Ердоган.

Зазначається, що "перші джентльмени" не вперше супроводжують своїх дружин-лідерів країн НАТО на саміт. Для прикладу наводять Йоахіма Саурера, який супроводжував свою дружину Ангелу Меркель на саміт в 2009 році.

Однак Готьє Дестене став першим представником одностатевого подружжя, який з’явився на офіційних фото саміту разом з дружинами лідерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.