Українські військові візьмуть участь у навчаннях в Німеччині

Субота, 27 травня 2017, 13:00

Зведений механізований підрозділ оперативного командування "Південь" Збройних сил України візьме участь у багатонаціональних навчаннях в Німеччині.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони.

Переміщення зведеного механізованого підрозділу оперативного командування "Південь" до полігону Хохенфельс у Німеччині вже завершилось.

Протягом наступних трьох тижнів українські військовослужбовці візьмуть участь у багатонаціональних навчаннях Combined Resolve VIII. У ході навчань з ними проведуть заняття з особливостей догляду місцевості і будинків, проведення розмінування в пішому порядку, на машинах.

Також українці військовослужбовці виконуватимуть навчальні завдання у складі танкового підрозділу Збройних сил США з метою підвищення взаємосумісності військ та зміцнення партнерських відносин.

Загалом навчання Combined Resolve VIII проходять у Німеччині з 19 квітня по 16 червня за участі маже 3,5 тисяч військовослужбовців з 10 країн членів НАТО і партнерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.