У Литві стартували навчання НАТО за участю 25 країн

Неділя, 21 травня 2017, 13:25

21 травня у литовському Каунасі стартували навчання НАТО у сфері комунікативної стійкості та систем зв’язку "Міцний кобальт-2017" (Steadfast Cobalt -2017).

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони Литви.

У навчаннях беруть участь близько 1200 військовослужбовців НАТО з більш ніж 40 різних підрозділів 25 країн-членів НАТО.

В ході навчань будуть оцінюватися навички одиниць зв'язку НАТО щодо забезпечення обміну інформацією та підтримання зв'язку між бойовими одиницями сил швидкого реагування НАТО.

Для виконання завдань військові будуть використовувати різні високотехнологічні засоби зв'язку.  Навчання проходитимуть з 21 травня по 2 червня.

Литва приймає "Міцний кобальт" вдруге. Попередні навчання на території Литви пройшли в 2014 році. Навчання 2016 року проводилися в Румунії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.