У Литві стартували навчання НАТО за участю 25 країн

Неділя, 21 травня 2017, 13:25

21 травня у литовському Каунасі стартували навчання НАТО у сфері комунікативної стійкості та систем зв’язку "Міцний кобальт-2017" (Steadfast Cobalt -2017).

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони Литви.

У навчаннях беруть участь близько 1200 військовослужбовців НАТО з більш ніж 40 різних підрозділів 25 країн-членів НАТО.

В ході навчань будуть оцінюватися навички одиниць зв'язку НАТО щодо забезпечення обміну інформацією та підтримання зв'язку між бойовими одиницями сил швидкого реагування НАТО.

Для виконання завдань військові будуть використовувати різні високотехнологічні засоби зв'язку.  Навчання проходитимуть з 21 травня по 2 червня.

Литва приймає "Міцний кобальт" вдруге. Попередні навчання на території Литви пройшли в 2014 році. Навчання 2016 року проводилися в Румунії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.